Availability: eBook

Wat ze achterliet

 4,99

Voor de liefhebbers van Kristin Hannah en Jenna Blum: ‘Wat ze achterliet’ van Ellen Marie Wiseman is een ontroerende roman over een moeder die zich opoffert voor haar dochter.

Veilige betalingen met: Dit artikel is een digitaal product.
Categorie:

Beschrijving

Tien jaar geleden schoot Izzy Stones moeder haar vader dood in zijn slaap. De inmiddels zeventienjarige Izzy weigert haar moeder op te zoeken in de gevangenis en laat haar brieven ongeopend. Haar pleegouders werken in een lokaal museum en vragen haar hulp bij het catalogiseren van voorwerpen die gevonden zijn op de zolder van een al lang geleden gesloten staatsinrichting. Daar, te midden van stapels achtergelaten bezittingen, vindt Izzy een oud dagboek.

In 1929 voelt de achttienjarige Clara Cartwright zich gevangen tussen haar strenge ouders en haar liefde voor een Italiaanse immigrant. Ze wijst een gearrangeerd huwelijk af en haar woedende vader stuurt haar naar een deftig tehuis voor psychische patiënten. Maar als hij zijn fortuin verliest in de Beurskrach, wordt Clara overgeplaatst naar een eenvoudige staatsinrichting. Clara’s levensverhaal opent Izzy’s hart: wat is de werkelijke reden achter de bizarre daad van haar moeder? Naast haar parttime baan als boekhouder besloot Ellen Marie Wiseman haar hart te volgen en met schrijven te beginnen. Haar droom kwam uit met het verschijnen van ‘De pruimenboom’, dat in Nederland lovend werd ontvangen.

Christelijke boeken, Christelijke romans, reformatorische boeken, epub, christelijk, eboeken, christelijke ebook, e-book, epub
Reformatorischeboeken.nl

Extra informatie

boek-auteur

formaat

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Registreer

Er wordt een wachtwoord naar je e-mailadres gestuurd.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up