Availability: eBook

Waar rook is

Auteur: Grace Hitchcock

 4,99

Veilige betalingen met: Dit artikel is een digitaal product.
Categorie:

Beschrijving

Een historische roman die zowel humoristisch als spannend is, met niet te vergeten een flinke dosis romantiek. Gebaseerd op waargebeurde feiten. ‘Waar rook is’ van Grace Hitchcock is een wervelende mix van humor, spanning en romantiek, voor de liefhebbers van Deeanne Gist en Karen Witemeyer.

Op de Chicago World’s Fair in 1893 ziet Winnifred Wylde hoe een vrouw ontvoerd wordt. Ze vertelt het aan haar vader, inspecteur bij de politie in Chicago, en probeert hem zover te krijgen dat hij onderzoek doet naar deze en andere mysterieuze verdwijningen in de stad. Haar vader doet haar ideeën af als het product van een overactieve fantasie, maar uiteindelijk gaat hij overstag en laat Winnie als secretaresse werken bij de man die achter de verdwijningen zou zitten, dr. Henry H. Holmes, om hem in de gaten te kunnen houden. Met een pistool onder haar rokken en mét een agent Jude Thorpe als haar bodyguard. Lukt het haar om de dader te ontmaskeren of wordt ze zijn volgende slachtoffer?

‘Waar rook is’ is de debuutroman van Grace Hitchcock en is gebaseerd op een waargebeurd verhaal.

Christelijke boeken, Christelijke romans, reformatorische boeken, epub, christelijk, eboeken, christelijke ebook, e-book, epub
Reformatorischeboeken.nl

Extra informatie

boek-auteur

formaat

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Registreer

Er wordt een wachtwoord naar je e-mailadres gestuurd.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up