Availability: eBook

Het wilde eiland 2 – Vuurlicht

Auteur: Karen Swan

Oorspronkelijke prijs was: € 11,99.Huidige prijs is: € 7,99.

In Vuurlicht, het tweede deel in de Wilde eiland-serie van Karen Swan, verliest Mhairi haar hart aan een man die nooit de hare zal zijn. Voor fans van Lucinda Riley, Delia Owens en Santa Montefiore.

Veilige betalingen met: Dit artikel is een digitaal product.

Beschrijving

In Vuurlicht, het tweede deel in de Wilde eiland-serie van bestsellerauteur Karen Swan, is het de zomer van 1929 en Mhairi MacKinnon is wanhopig op zoek naar een echtgenoot. Op het kleine, afgelegen St Kilda zijn haar opties beperkt. Via haar buurman kan ze mee naar het naastgelegen eiland Harris tijdens de laatste oversteek van het jaar, voordat St Kilda in de herfst door de ruige zee afgesloten wordt van de buitenwereld.

Als Mhairi terugkeert heeft ze haar hart verloren – maar niet aan haar kersverse verloofde. In plaats daarvan is ze hartstochtelijk verliefd op een man die nooit de hare zal zijn, en bovendien wordt ze na de winter op Harris verwacht, om daar voorgoed bij een vreemdeling te gaan wonen. Dan wordt bekend dat St Kilda zal worden geëvacueerd, waardoor Mhairi en haar geliefde een paar maanden uitstel krijgen. Maar behalve romantische gestolen uren brengt de zomer ook hartzeer voor Mhairi en haar vriendinnen Effie en Flora. En als er een lichaam wordt gevonden op het verlaten eiland, heeft dit voor alle drie grote gevolgen..

De Wilde eiland-reeks van Karen Swan is een wervelende serie vol drama, spanning en mysterie, met sterke vrouwen in de hoofdrol. Voor de fans van Lucinda Riley, Delia Owens en Santa Montefiore.

‘Dit is een boek waar je zo lang mogelijk van wilt genieten, maar ook in één ruk wilt uitlezen.’ ‒ Jill Mansell

Christelijke boeken, Christelijke romans, reformatorische boeken, epub, christelijk, eboeken, christelijke ebook, e-book, epub
Reformatorischeboeken.nl

Extra informatie

boek-auteur

formaat