Availability: eBook

Het weeshuis

Auteur: Lizzie Page

 5,99

De hartverwarmende historische roman gebaseerd op een waargebeurd verhaal

Veilige betalingen met: Dit artikel is een digitaal product.
Categorie:

Beschrijving

voor de lezers van Diney Costeloe, Lisa Wingate en Anne JacobsDe ontroerende en hartverwarmende historische serie die zich afspeelt vlak na de Tweede Wereldoorlog’Ik hou van de manier waarop Lizzie Page feiten met fictie vermengt, en hoe haar personages tot leven komen. Ik ben een grote fan van haar werk.’ Jill Mansell Engeland, 1948. De jonge oorlogsweduwe Clara is de nieuwe leidster van het weeshuis Shilling Grange. De kinderen zijn stil en bang en Clara lijkt alles verkeerd te doen. Gelukkig hebben de kinderen steun aan buurman Ivor, een voormalig oorlogsheld. Hij deelt met de kinderen de argwaan naar Clara, want het lijkt erop dat zij weer snel zal vertrekken. Langzaam maar zeker begint Clara echter haar plek te veroveren. Maar vindt ze ook de kracht om te vechten voor de kinderen als niemand anders dat doet?’Deze roman leest makkelijk, verbaast je en ontroert je. ‘Het weeshuis’ is het eerste deel in deze serie en gaat over de moeilijke tijd voor kinderen in een weeshuis na de tweede wereldoorlog. Een onderwerp waarover niet vaak gesproken en geschreven wordt, maar zeker de moeite waard is om over te lezen.’ Boekenblog.nl

Christelijke boeken, Christelijke romans, reformatorische boeken, epub, christelijk, eboeken, christelijke ebook, e-book, epub
Reformatorischeboeken.nl

Extra informatie

boek-auteur

formaat

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Registreer

Er wordt een wachtwoord naar je e-mailadres gestuurd.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up