Availability: eBook

De theekist

Oorspronkelijke prijs was: € 9,99.Huidige prijs is: € 4,99.

Twee sterke vrouwen, gescheiden door drie eeuwen en een oud geheim: daarover gaat ‘De theekist’ van Heidi Chiavaroli.

Veilige betalingen met: Dit artikel is een digitaal product.
Categorie:

Beschrijving

In ‘De theekist’ van Heidi Chiavaroli vechten twee vrouwen voor liefde en vrijheid, en ontdekken een erfenis van geloof en moed. Boston, 1773. Emma Malcoms vader is de Britse kroon trouw, maar Emma heeft haar hart verpand aan Noah Winslow, een fervent tegenstander van de kroon. Haar vader heeft echter haar hand beloofd aan de inhalige en sadistische Samuel Clarke. Als Emma en Noah een protestactie op touw zetten waarbij enorme hoeveelheden thee vernietigd worden, chanteert Samuel Emma met bewijs. Trouwen met hem is de enige manier om Noahs leven te redden. Heden. Hayley Ashworth doet alles wat in haar macht ligt om de eerste vrouwelijke Navy SEAL te worden. Maar daar valt ook onder dat ze terugkeert naar Boston om de herinneringen aan haar jeugd vol misbruik en verwaarlozing onder ogen te komen. Een onverwachte ontmoeting met de man die ze ooit liefhad, leidt tot de ontdekking van een oude theekist met waardevolle papieren. Misschien ligt ware kracht en vrijheid wel dieper begraven dan ze zich had gerealiseerd. ‘De theekist’ is een meeslepende roman over twee sterke vrouwen die vechten voor waar ze in geloven. Perfect voor de fans van Laura Frantz en Francine Rivers.

Christelijke boeken, Christelijke romans, reformatorische boeken, epub, christelijk, eboeken, christelijke ebook, e-book, epub
Reformatorischeboeken.nl

Extra informatie

boek-auteur

formaat

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Registreer

Er wordt een wachtwoord naar je e-mailadres gestuurd.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up