Availability: eBook

Anna en Charlotte

Auteur: Katharina Fuchs

Oorspronkelijke prijs was: € 11,99.Huidige prijs is: € 7,99.

In de historische roman Anna en Charlotte van Katharina Fuchs proberen twee vrouwen ieder hun weg te vinden in het door oorlog verscheurde Duitsland. Voor fans van Elena Ferrante en Tatiana de Rosnay.

Veilige betalingen met: Dit artikel is een digitaal product.

Beschrijving

Het prachtige en ontroerende verhaal Anna en Charlotte van bestsellerauteur Katharina Fuchs begint in Duitsland, 1914. Charlotte is de dochter van een machtige landheer in Saksen, en brengt haar jeugd door op een uitgestrekt landgoed. De wereld lijkt aan haar voeten te liggen, zeker als ze haar officiële debuut maakt tijdens het balseizoen. Maar dan breekt de Eerste Wereldoorlog uit, en verandert alles voorgoed.

Duitsland, 1919. Anna woont in het prachtige Spreewald, waar ze probeert te ontsnappen aan de armoede van haar familie. Op een ijskoude dag stapt ze alleen op de trein naar Berlijn, om daar haar geluk te beproeven. In haar nieuwe wijk Wedding heerst nog steeds armoede en honger, maar ook de energie en levenslust die Anna zoekt. En bovendien zoeken ze in het nieuwe Kaufhaus des Westens verkoopsters…

Het contrast tussen de levens van Anna en Charlotte is hartverscheurend. Maar als de twee vrouwen elkaar uiteindelijk ontmoeten, blijken ze meer gemeen te hebben dan ze ooit hadden kunnen vermoeden.

Anna en Charlotte is gebaseerd op een waargebeurd verhaal en is een schitterend boek over de levens van twee totaal verschillende, maar even sterke vrouwen. Voor lezers van Elena Ferrante en Tatiana de Rosnay.

‘Ongelooflijk ontroerend.’ – OK! Magazine

‘Het is lang geleden dat een familiegeschiedenis me zo heeft weten te raken.’ ‒ Buchsichten

Christelijke boeken, Christelijke romans, reformatorische boeken, epub, christelijk, eboeken, christelijke ebook, e-book, epub
Reformatorischeboeken.nl

Extra informatie

boek-auteur

formaat

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Registreer

Er wordt een wachtwoord naar je e-mailadres gestuurd.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up